UPOZORNĚNÍ PRO DÁRCE, 1. 6. 2021

 

NAŠE CENTRA JSOU OTEVŘENA 

DLE NAŘÍZENÍ VLÁDY ČR JE OD 25.2.2021 VSTUP  DO NAŠICH ODBĚROVÝCH CENTER POVOLEN POUZE S POUŽITÍM RESPIRÁTORU TŘÍDY FFP2/KN95

DAROVÁNÍ KREVNÍ PLAZMY JE V TUTO DOBU VELMI POTŘEBNÉ. DĚKUJEME, ŽE SNÁMI POMÁHÁTE!

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ!

VÁŠ TÝM MOJEPLAZMA

 

 

PROVOZ DÁRCOVSKÝCH CENTER NA VŠECH POBOČKÁCH MOJEPLAZMA ZŮSTÁVÁ BEZ OMEZENÍ!

 

 

UPOZORNĚNÍ PRO DÁRCE 

V našich centrech jsme připravili mnoho vnějších i vnitřních opatření tak, abychom minimalizovali jakákoliv rizika jak pro naše dárce, tak i pro náš personál. Přijměte prosím a dodržujete všechna nově zavedená opatření.

 

Aktuální opatření

  • Do všech dárcovských center je zakázán vstup zájemcům a dárcům v nařízené karanténě a všem, kteří byli v osobním kontaktu s lidmi v karanténě nebo s lidmi s prokázanou infekcí. 
  • Vstup do všech dárcovských center je povolen jen a pouze v ochranné roušce.
  • Vstup je zakázán všem, kteří trpí příznaky onemocnění dýchacích cest, příznaky chřipkového onemocnění a/nebo mají tělesnou teplotu vyšší než 37,0 °C.
  • Vstup do dárcovských center je povolen výhradně jednotlivcům pouze po objednání v rezervačním systému, a to bud telefonicky nebo vytvořením samorezervace přes webové stránky (neplatí pro Kladno)
  • Před vstupem do centra bude zájemci o darování plasmy předběžně změřena tělesná teplota. Všichni s teplotou vyšší než 37,0°C nebudou do centra vpuštěni.
  • Zájemci a dárci s normální teplotou po vstupu do centra vyplní čestné prohlášení o bezinfekčnosti, provedou dezinfekci rukou.
  • Teprve po splnění výše uvedených podmínek budete připuštěni k registraci na odběr.

V případě jakýchkoliv nejasností či pochybností volejte předem telefonicky a my vám s ochotou poradíme. Nechoďte se prosím informovat osobně!

Děkujeme za pochopení.

Dárcovská centra MOJEPLAZMA

Mudr. Kamila Šnorová
Vedoucí lékař

Internetové stránky používají k reklamním a marketingovým účelům, včetně statistických a evidenčních účelů, soubory cookies. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Více zde